111. Krajina s kachnami
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 57 x 73,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:36 SELČ
Zbývá: 17d 7h 36m 55s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč