Tři muži
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 54 x 73
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč