Mariánský sloup
Technika: mědirytina
Šířka: 20 cm, výška: 32,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč