Lev
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: kvaš, datace: 1977
Šířka: 23,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 45 x 38 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč