Dívka s květinami
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 41 x 46
Konec dražby: 04.06.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč