110. Děti s ovcemi
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 64,5 x 75
Konec dražby: 08.10.2024 20:36 SELČ
Zbývá: 17d 7h 59m 54s
Vyvolávací cena: 4 500 Kč