11. Vesnice
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 22 cm, rámování: 52 x 75 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:03 SELČ
Zbývá: 18d 10h 8m 36s
Vyvolávací cena: 800 Kč