Procházka v parku
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1895
Šířka: 25 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 42 x 36
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč