109. Přístaviště
Signováno a datováno vlevo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:36 SELČ
Zbývá: 17d 21h 1m 43s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč