109. Pohled do údolí s jeleny
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 52,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 45,5 x 67
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:36 SELČ
Zbývá: 17d 7h 55m 32s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč