Abstrakce
Český malíř konce 20. stol., rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 23,5 x 28
Konec dražby: 09.09.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč