Městské motivy, konvolut 5 ks
Signováno a značeno.
Technika: litografie
Šířka: cca 25 cm, výška: cca 18 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 21.08.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč