Květinové zátiší
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 81 cm, rámování: 93 x 72 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč