Pohled na město
Signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč