Selská rodina
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 70 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč