Zátoka
monogramováno a datováno vlevo dole
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 56 cm, výška: 37 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč