Krajina
signováno vlevo dole, nerámováno, plátno mírně proraženo
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč