Vesnice v horách
monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 46,5 cm, výška: 35 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč