104. Portrét muže
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 73 cm, rámování: 78 x 62
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:34 SELČ
Zbývá: 17d 18h 42m 11s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč