Letní cestička
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1918
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 51 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč