104. Dívka u šachovnice a v šátku
2ks - Dívka u šachovnice, kresba, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Dívka v šátku, monotyp, signováno monogramem dole, volně v paspartě.
Datace: 1991
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 64,5 x 46 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:34 SELČ
Zbývá: 18d 8h 59m 21s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč