Zima
Technika: olej na sololitu
Šířka: 16 cm, výška: 10 cm, rámování: 14 x 18 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč