Úsměv
Technika: olej na plátně, datace: 1999
Šířka: 49 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč