102. Posázaví
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 38 cm, výška: 38 cm, rámování: 43,5 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 18d 8h 57m 21s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč