Klášter
volný list, vlevo dole číslováno 8/15, datováno a signováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1993
Šířka: 51 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč