102. Chalupa u lesa
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 36 x 35,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 17d 7h 47m 9s
Vyvolávací cena: 700 Kč