Zimní krajina
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 75,5 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč