101. Krajina se stromem
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1968
Šířka: 28 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 46,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 18d 8h 35m 18s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč