Slavnosti
paspartováno
Technika: kresba
Šířka: 26 cm, výška: 39; cm, rámování: 50 x 35
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč