Sedící žena
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 100,5 cm, rámování: 101,5 x 73
Konec dražby: 12.09.2024 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč