R. Procházka - V Ouběnicích
signováno a datováno vlevo dole, zarámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1947
Šířka: 39,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 39 x 50
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč