Pohled na zátoku lodí
Rentoilováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 69,5 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 85 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.07.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč