U vody
Autor: Josef Těšík
(1904 Brno - ?)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 77 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč