Zátoka
Autor: Karel Souček
(1915 Kročehlavy - 1982 Kladno)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 26 cm, výška: 16 cm, rámování: 27,5 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč