Stromoví
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: fix
Šířka: 27 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 44 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč