2ks Portréty
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
Signováno vpravo dole, slepotiskové razítko Lyra Pragensis, volný list v paspartě.
Technika: suchá jehla
Šířka: 5 cm, výška: 7 cm, rámování: 20 x 15 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč