B. Hrazdil - Šeříky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč