Soubor 3ks Krajinek
2x akvarel na kartonu 13 x 20 cm/15 x 29 cm, Datováno 1939. 1x kresba na kartonu 7,5 x 10,5 cm. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Konec dražby: 14.04.2024 18:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč