141. Břízy
Autor: Ota Grumlík
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 43 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 47,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 17d 16h 16m 16s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč