103. Třešňový sad
Autor: Ota Grumlík
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 45,5 x 59 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.10.2024 20:34 SELČ
Zbývá: 18d 8h 42m 4s
Vyvolávací cena: 800 Kč