105. Rackové nad mořem
Autor: Jiří Balling
(1890 Rakovník - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 64 x 79,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.10.2024 20:34 SELČ
Zbývá: 17d 7h 26m 33s
Vyvolávací cena: 1 300 Kč