Břízy v krajině
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 38,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 33,5 x 43,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč