Dědovice u Písku
Autor: Alfréd Šnábl
(1901 Domažlice)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1962
Šířka: 67 cm, výška: 49 cm, rámování: 54 x 72
Konec dražby: 04.06.2024 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč