Pod horou I
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1987
Šířka: 27 cm, výška: 66 cm, rámování: 86,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč