Kokeš - Na vesnici
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 53 cm, výška: 38 cm, rámování: 48,5 x 64
Konec dražby: 09.09.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč