Chalupy v krajině
Autor: Oldřich Procházka
(1903 Prostějov - 1961)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 69 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč