9. Zátiší

Autor: Eugene Villain
(1821 Paříž - 1897 Paříž, Francie)

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plechu
Šířka: 51 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 64 cm

Konec dražby: 07.10.2024 20:02 SELČ

Zbývá: 17d 20h 34m 48s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč