145. Horské jezero

Autor: František Ludvík Duchoslav
(1834 Praha - 1909 Praha)

Přisouzeno autorovi. Paspartováno a zaskleno.
Technika: kvaš
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 30,5 x 35
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:48 SELČ

Zbývá: 17d 16h 7m 21s

Vyvolávací cena: 500 Kč