144. V krajině
Autor: František Ludvík Duchoslav
(1834 Praha - 1909 Praha)
Monogramováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kvaš
Šířka: 23 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 30,5 x 35,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 17d 16h 2m 34s
Vyvolávací cena: 500 Kč