108. Ženský akt

Autor: Růžena Pokorná Purkyňová
(1864 Praha - 1951 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 50,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 64 x 54
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:35 SELČ

Zbývá: 17d 18h 29m 1s

Vyvolávací cena: 800 Kč